Fotoksiążka ze ślubu - świetna pamiątka dla rodziców lub pary młodej

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Wiele osób chciałoby na zawsze zatrzymać pozytywne emocje i wzruszenia, jakie towarzyszą temu dniu. Na szczęście dzisiejsza technologia na to jak najbardziej pozwala. Ulotne, ale jakże piękne chwile związane ze ślubem i weselem młodej pary zatrzymamy na pięknych zdjęciach, które mogą posłużyć do wykonania pamiątkowej fotoksiążki.

 

ślub wesele fotoksiążka ślubna prezent ślubny prezent dla rodziców empikfoto.pl

Pamiątka na lata dla małżonków

Podczas ślubu i wesela zestresowani państwo młodzi nie zauważają wielu detali związanych z tym ważnym dniem. Są skupieni na tym, aby wszystkie elementy ceremonii i zabawy weselnej wypadły jak najlepiej - dokładnie tak, jak sobie to zaplanowali. Umyka ich uwadze to, jak przystrojony był kościół, kto czytał czytanie, albo jak bawili się goście weselni. Na szczęście do wszystkich takich chwil łatwo powrócić za sprawą zdjęć wykonywanych podczas ślubu i wesela - profesjonalnych i amatorskich. Zdjęcia w postaci cyfrowej nie mają takiego uroku, jak papierowe, wywołane. Można pójść na pewien kompromis i zamiast wywoływać tradycyjne zdjęcia, stworzyć z fotografii zindywidualizowaną fotoksiążkę.

Para młoda będzie miała pamiątkę swojego ważnego dnia na lata i będzie mogła się nią dzielić ze swoimi przyszłymi dziećmi. Miło jest po latach wrócić do zdjęć, które robiono dawno temu. Ślubna foto książka może zawierać dowolną liczbę fotografii, w dowolnej konfiguracji, wraz podpisami wykonanymi przez zlecającego. Można ozdobić każdą stronę fotoksiążki tak, aby była ona jak najbardziej atrakcyjna.

Prezent dla rodziców młodych

Prezent na ślub dla rodziców panny i pana młodego nastręcza młodym wiele trudności. Foto książka może zlikwidować ten problem. Ze wspólnych zdjęć narzeczonych warto stworzyć oryginalną foto książkę. Można w niej zapisać daty, kiedy robione były zdjęcia, albo umieścić w niej także fotografie z dzieciństwa młodych. Na pewno będzie to wzruszający prezent, który można wręczyć podczas wesela rodzicom, w podzięce za ich zaangażowanie w wychowanie oraz za udział w weselu.

Także po weselu można zaprojektować foto książkę, jako prezent dla rodziców na różne okazje: Dzień Matki i Dzień Ojca, rocznice ślubu rodziców, albo ich urodziny lub imieniny. Foto książka zawsze jest prezentem oryginalnym, mile widzianym i wywołującym uśmiech na twarzy obdarowanych.

Tekst i zdjęcie: Empikfoto

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj