Pomysły na pyszne upominki ślubne

Młoda para zaprasza na ślub i wesele gości, z którymi chce świętować tę ważną dla siebie chwilę. Najczęściej na taką okazję zapraszani są najbliżsi z rodziny pana i panny młodej oraz przyjaciele. Wręczają oni nowożeńcom prezenty ślubne, ale coraz częściej sami mogą liczyć na drobne podziękowanie za przybycie.

ślub wesele prezenty dla gości weselnych upominki dla gości weselnych inspiracje porady eterno.pl

Miły gest ze strony młodej pary

Tradycją jest już obdarowywanie młodej pary z okazji ślubu. Na nową drogę życia młodzi otrzymują głównie koperty z pieniędzmi i pamiątkowe kartki czy kwiaty. Oprócz tego goście przynoszą użyteczne prezenty – wyposażenie gospodarstwa domowego, ręczniki, zastawę stołową czy sztućce. To tylko jedne z wielu pomysłów na prezent na ślub i wesele.

Para młoda, chcąc odwdzięczyć się swoim gościom za piękne podarunki i hojność, także przygotowuje dla nich niespodzianki. Są to zwykle drobne przedmioty, gadżety upamiętniające dzień ślubu, jak i pyszne upominki ślubne. Co sprawdzi się w takim przypadku najlepiej?

Coś na ząb

Jednym z ciekawych pomysłów na słodki upominek dla gości weselnych jest mały słoiczek z przepyszną, naturalną konfiturą. Takie produkty można kupić gotowe, gustownie opakowane, w sklepie eterno.pl. Upominek tego rodzaju będzie dobrą formą podziękowania dla wszystkich gości obecnych na weselu za wspólne celebrowanie święta młodej pary. Na pewno zostanie miło odebrany przez bliskich.

Uroczym prezencikiem będzie zarówno pojedyncza, słodka konfitura, jak i zestaw trzech konfitur o różnych smakach. To niezobowiązujący prezent, o uniwersalnym charakterze, który na pewno przypadnie do gustu przyjaciołom i rodzinie.

Przyjęcie weselne zwieńczone wręczeniem gościom takich małych prezencików będzie też wyrazem szacunku dla nich. Młodzi okazują, że pomyśleli o swoich gościach i w pewien sposób chcą im pokazać, jak bardzo było im miło wspólnie świętować. Podarunek pozwoli poczuć się gościom, że rzeczywiście są wyjątkowi i bardzo ważni dla nowożeńców.

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj