Pamiątka ślubu – 3 pomysły na pamiątkę z dnia ślubu

Ślub to zdecydowanie jedna z tych uroczystości, której wspomnienia należy pielęgnować i zrobić wszystko, by nawet po kilkudziesięciu latach mieć wrażenie, że odbyła się dopiero wczoraj. Moment przysięgi, pełne wzruszenia spojrzenia gości skierowane na Młodą Parę i zabawa będąca zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia... to między innymi dlatego warto uwiecznić dzień ślubu. Zadbaj o wspomnienia nie tylko ze względu na uczestników wesela, ale z myślą przyszłych pokoleniach, które będą mogły przenieść się razem z Wami do tych niezapomnianych chwil radości.

ślub wesele pamiątka ślubna pamiątka weselna inspiracje porady ślubne weselne carpentry-shop.pl

1. Album ślubny

Pamiątki ślubne mogą przybierać różne formy i do najbardziej klasycznych należą albumy ze zdjęciami. Chyba nie ma osoby, która nie sięgnęłaby chętnie po pięknie oprawioną kolekcję fotografii, na których uwiecznione zostało całe piękno emocji Młodej Pary i gości, ale także urok samej weselnej aranżacji. Unikatowe ujęcia chwytają za serce i cieszą oczy bez względu na to ile razy by się ich nie oglądało.

2. Film ślubny

Dopełnieniem zdjęć ze ślubu i wesela jest nagranie pamiątkowe, które najprzyjemniej ogląda się w towarzystwie najbliższej rodziny. O ile zdjęcie utrwala tą jedną jedyną sekundę, tak film pozwala nam odtworzyć wszystkie gesty i słowa, przypominając doniosłość atmosfery jaka np. panowała w kościele podczas składania małżeńskiej przysięgi oraz dynamikę zabawy i taneczne szaleństwa gości weselnych na parkiecie.

3.Księga gości

Wybór nośnika wspomnień zależy od indywidualnych preferencji i najlepiej kiedy jest ich jak najwięcej, by mieć uwieczniony każdy, nawet najdrobniejszy detal z dnia ślubu. Zdjęcia i filmy są obowiązkowym elementem tej wyjątkowej uroczystości, ale warto zainwestować również w nietypowe rozwiązania, które równie skutecznie pozwolą przywołać chwile pełne wzruszeń. Na pewno podzielicie nasze zdanie, że pierwsze miejsce na najciekawszą pamiątkę ślubną zajmuje... księga gości z ankietami.

Firma Carpentry Shop oferuje nam księgę gości z drewnianą solidną oprawą i kartki z grubego papieru (dostępnego również w wersji eko), połączone metalowymi ringami, tworzą spójną całość. Dzięki możliwości personalizacji księgi, pod kątem koloru okładki i znajdującego się na niej motywu dekoracyjnego, dopasujecie tą oryginalną pamiątkę do własnych upodobań i oczekiwań. Jeszcze tylko wystarczy wybrać formułę ankiety i możecie wyczekiwać momentu kiedy wypełni się treścią. Wymyślne pytania prowokują do tworzenia przez uczestników wesela zabawnych odpowiedzi, co daje gwarancję znakomitej zabawy zarówno dla samych twórców porad, jak również dla Pary Młodej. Księga z ankietami rozbawi Was nawet po wielu latach, wywołując uśmiech na twarzy za każdym razem, kiedy będziecie czytać złote myśli weselnych gości.

 

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj