Słodko, bajkowo, kolorowo. Tort ślubny i słodkie stoły

W USA to już standard - w Polsce trend, który od kilku lat gości na przyjęciach weselnych i cieszy się ogromną popularnościa nie tylko wśród dzieciaków i łasuchów - dajcie się ponieść wyobraźni i wyczarujcie na swojej imprezie najpiękniejszy słodki bufet!

słodkie stoły, słodkości na ślubie, smakołyki na ślub
Chyba nikt z Nas nie wyobraża sobie przyjęcia, na którym zabrakłoby słodkości - dziś zachęcamy Was do odejścia od standardowych ciast i i tradycyjnego weselnego tortu. Słoje z kolorowymi makaronikam, pnące się po paterach pięknie udekorowane babeczki, lizaki z białej czekolady, wazy pełne pysznych ciasteczek, szklane kule pełne kolorowych draży, pralinki, pianki, pierniczki, mini-deserki...słodki zawrót głowy! Wszystko pięknie wyeksponowane, w kolorach przewodnich przyjęcia - cieszy oko i pieści podniebienieю Przy słodkim bufecie toczą się słodkie rozmowy oczarowanych kolorami, smakiami i czekoladowym aromatem gości? Dzielimy się z Wami zdjęciami z magicznego motylowego ślubu gdzie królował kolor różowy i fioletowy, a słodki bufet oczarował gości - może będzie dla Was inspiracją?

Zachęcamy Was również do odejścia od typowych weselnych tortów - warto zaskoczyć gości czymś niebanalnym. Gwarantujemy, że cukiernicy są w stanie stworzyć najpyszniejsze torty w najdziwniejszych kształtach! Kolejna słodkość, która może uatrakcyjnić Wasze przyjęcie to Tort Pana Młodego. Mimo, że większość weselnych trendów przychodzi do nas z zachodu - tak ta tradycja nawiązuje do wiktoriańskiej Anglii. Drogie Panie Młode: pomyślcie o swoich ukochanych, zorganizujcie niespodziankę - słodki kącik Pana Młodego, a w nim jako główna atrakcję umieśćcie tort Pana Młodego, który może nawiązywać do hobby waszych wybranków. Dla milośników gier RPG ogromy smok, który na końcu przyjęcia stracił głowę!

słodkie stoły, słodkości na ślubie, smakołyki na ślubsłodkie stoły, słodkości na ślubie, smakołyki na ślubsłodkie stoły, słodkości na ślubie, smakołyki na ślub
Ekspert portalu abcslubu.pl - Justyna Buczak, Memory Makers

www.memorymakers.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj