Tort weselny musi być modny, nie tylko smaczny.Trendy ślubne ważna rzecz.

Moda ślubna to nie tylko suknie ślubne, dekoracje ślubne, bukiety ślubne, oprawa muzyczna ale równie torty weselne. Już dawno cukiernicy zauważyli, że nie zawsze smak tortu się liczy co jego wygląd, wielkość i efekt z jakim jest prezentowany na przyjęciu weselnym.

Część cukierników ma przygotowane standardowe propozycje tortów, natomiast Narzeczeni mogą ingerować w smak i wielkość tortu. Jest to oferta głównie w cukierniach, gdzie torty stanowią dodatek do pozostałego asortymentu.Coraz częściej przewagę nad konkurencją mają te cukiernie które idą z „duchem czasu". Spełniają wymagania klientów, potrafią wykonać tort na indywidualne zamówienie o dowolnym kształcie i kolorze. Gusta młodych kształtowane są przez rynek amerykański, gdzie tort weselny jest jedną z kulminacyjnych części przyjęcia weselnego.

Dowodem na to, że w Polsce mamy bardzo dobrych cukierników niech będzie propozycja jednej z cukierni, która na targach ślubnych w Krakowie prezentowała swoje możliwości.

Wszystkie prezentowane torty powstały w pracowni cukierniczej Cukiernia Kaczmarczyk z Liszek k.Krakowa. Jednym z klientów cukierni był Cezary Pazura, który właśnie w tej cukierni zamówił tort na własne wesele.

Autor: zespół abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj