Tort weselny w kolorze brązu

Na temat tortów, jak widać, można pisać bez końca. I dobrze, bo dzięki tym wszystkim wiadomościom będzie Wam, nasi mili narzeczeni, łatwiej podjąć decyzję, w którą stronę chcecie pójść. Czy będzie to spokojny, klasyczny szyk bieli czy też zwariowany, wybuchający gamą kolorów tort rzeźbiony, każdy z nich ma w sobie to „coś”. Każdy z nich jest dedykowany tylko dla Was i projektowany pod Wasze wytyczne.

 Obecnie można mówić o pewnych trendach – kolorach, które są bardziej lub mniej popularne. Dzisiaj będzie mowa o kolorach, które wg mnie będą zawsze na topie i nie przeminą. Jest to połączenie wszelkich brązów, które wręcz fenomenalnie współgrają z innymi kolorami, takimi jak turkusowy, kremowy, złoty czy pudrowo-różowy.

Te połączenia kolorystyczne są strzałem w dziesiątkę. Każda z tych kombinacji niesie ze sobą inny styl - od lekkiego dziewczęcego pudrowego różu, poprzez wyraźny turkus na wyniosłym złocie kończąc. Kształty i dekoracja są osobnym tematem, i jak zawsze zależnym od tego, co się komu podoba, w jakiej ilości porcji potrzebuje tort, czy będzie to tort jako jedyny element czy będą jeszcze dodatkowe torciki „supporciki”, a może cupcakes dookoła jako element urozmaicający i dodający uroku. Te wszystkie możliwości już dziś są na wyciągnięcie ręki – wystarczy tylko powiedzieć "TAK".

Tekst i fot. Niezłe Ciacho
www.niezleciacho.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj