Słodki stół na wesele

Tak – w końcu dotarły i do nas – słodkie stoły – wspaniała atrakcja na wesele. Każdy, kto jest miłośnikiem detali zakocha się w nich od pierwszego wejrzenia.

Cały pomysł słodkiego stołu polega nie tylko na tym, żeby to ładnie wyglądało i świetnie smakowało, ale również gromadziło osoby wokół niego. Słodkie stoły to świetna zabawa połączona ze smakiem i doznaniami wizualnymi – każdy stół może wyglądać inaczej. Najważniejsze to ustalić jakiś konkretny temat przewodni i pod to przygotować słodkie stoły. Zdarzają się słodkie stoły oparte na kolorach przewodnich całego wesela, na tematach kwiatowych lub stylu przewodnim całości. Spotyka się też spełnienie marzeń dziecięcych. To naprawdę cudowny dodatek na wesele, ale nie tylko. Pamiętajmy, że słodkie stoły stają się tak popularne, jak torty na urodziny chociaż nie należy mylić pojęć – tortów nie zastępują.

Można iść o krok dalej i każdy projekt indywidualnie zadedykować konkretnej osobie – wtedy wchodzi w grę strona poligraficzno drukarska – ale to nie stanowi problemu – chcieć to móc.

Co można znaleźć na słodkim stole?

Na takim stole może znaleźć się wszystko, czego sobie można życzyć: od słodkich cukiereczków w pięknych szklanych słojach, po ciasteczka ręcznie zdobione, a nawet jogurty i szereg innych słodkich wariactw.

Tekst i fot. Niezłe Ciacho
www.niezleciacho.com

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj