Autentyczne amerykańskie cupcakes na ślub

Cupcakes to filozofia czystej przyjemności. Idealny rozmiar, miękkość wilgotnego ciasta, zachwycająca dekoracja, aksamitność kremu, którą czujesz na palcach i ustach. To zapach świeżych wypieków, który przenosi do czasów dzieciństwa. Czujesz wspólnotę i serdeczność, a czas nagle przestaje mieć znaczenie.

 

Poczucie, że pieczemy tak, jak dla naszych bliskich to wartość, na której zbudowaliśmy Cupcake Corner Bakery. Nasza historia? Grupa przyjaciół połączonych zamiłowaniem do domowych wypieków spełniła marzenie o pierwszej amerykańskiej cukiernio-kawiarni w Polsce. „Cupcake guru” była dla nas rodowita amerykanka czerpiąca z doświadczeń wielopokoleniowej rodziny cukierników. Do Krakowa przyjechała z miłości. Pewnie dlatego w naszych tradycyjnych recepturach jest tyle samo doskonałych składników, co pozytywnych emocji.

Każdy cupcake, który wypiekamy to wysokiej jakości naturalne produkty. Od wanilii z Madagaskaru, przez francuskie kakao, po belgijską czekoladę. Unikamy dekoracji z mas plastycznych, które zmieniają smak. Stawiamy na domowej roboty czekoladki z masła orzechowego, ekstrakt waniliowy z marynowanych lasek wanilii, świeżo przygotowywany karmel. Jakość jest zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego krakowianie bezbłędnie rozpoznają nasze produkty (zobacz na naszym Facebooku!), a nasza obsługa trafnie doradza w wyborze produktów, które najbardziej pasują do indywidualnego gustu i okazji.

Zarówno w miłości, jak i w kuchni nuda jest całkowicie zabroniona! Amerykański przepis na niepowtarzalne wesele to właśnie cupcakes - słodkości szyte na miarę Waszej unikalnej wizji na najważniejszy dzień w życiu. Zamiast zwykłego ciasta weselnego, niedbale pokrojonego tortu, deserów lodowych, które nieestetycznie rozpływają się jeszcze przed podaniem możesz wybrać zjawiskową paterę pełną miniaturowych torcików. Dedykowane prezentowe pudełka dla Twoich gości, na których każdy zobaczy swoje imię? Możemy je dla Ciebie przygotować! Koniecznie zobacz zdjęcia w naszej galerii! Jesteśmy elastyczni i otwarci na pomysły. Możesz wybierać zdobienie i mieszać różne smaki, by Twoi goście wybrali te, które sprawią im największą radość. Wyjątkowy dzień zasługuje na wyjątkową oprawę. Postaw na oryginalność, atmosferę wyjątkowości i niezapomniany smak. Wszystko to znajdziesz w cupcakes - małych, słodkich dziełach sztuki. 

Tekst i zdjęcia: Cupcake Corner Bakery, Kraków
www.cupcakecorner.pl

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Skomentuj