Słodki stół na wesele w stylu rustykalnym

Wesele rustykalne czyli sielskie, to główny bohater trendów na sezon ślubny 2015. Jednak wydaje się, że te najczęściej wybierane wesela rustykalne, dość mocno odchodzą od ludowości i wiejskości, a bardziej przyjmują kierunek vintage. Taki melanż charakteru rustykalnego, vintage i eko.

slodki stół na rustykalne weseleSłodki stół na rustykalne wesele

W takim klimacie można też przygotować modny w ostatnich latach słodki stół. Wybierając naturalne kolory słodkości i smakołyków oraz dokładając też tego typu dekoracje, można stworzyć niebanalny rustykalny candy bar.

Słodki stół w rustykalnym charakterze

Jak w każdej aranżacji słodkiego stołu, liczy się spójność tematu i jego charakter. Przy weselach rustykalnych warto całość dekoracji przygotować w kolorach natury. A zatem, bawimy się kolorami z zakresu beżu, brązów, ecru czy bieli. Można dołożyć zielenie lub rdzawe pomarańcze, a nawet brudne fiolety, jeśli pasowałyby do całości.

Nie bez znaczenia są tutaj detale z charakterem i duchem sielskości. Dodatek eko karteczek, rafii i naturalnego bambusa, stworzy piękny, niecodzienny klimat. Tym razem postawiłyśmy na surowość i mały wachlarz kolorów. Aranżacja rustykalnego słodkiego stołu mimo prostego charakteru, małego zróżnicowania kolorów przybrała postać bardzo wyrazistą i przyjemną dla oka. A smakołyki zrealizowały swoją część - skradły serca Gości.

słodki stół na rustykalne weselesłodki stół na rustykalne weselesłodki stół na rustykalne weselesłodki stół na rustykalne weselesłodki stół na rustykalne weselesłodki stół na rustykalne weselesłodki stół na rustykalne weseleSłodki stół na rustykalne wesele


Tekst i aranżacja słodkości: Słodkie Stoły, Kraków (małopolska)
www.slodkiestoly.pl
Facebook Słodkie Stoły

Fotografie: Namysław Tomaka / www.npf.com.pl

 

 

 

 

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Skomentuj