Stylizacja ślubna Kasi i Wojtka - sesja w malowniczych plenerach Irlandii

Kasia i Wojtek pobrali się we Wrocławiu. Obecnie mieszkają w Irlandii i tu właśnie zdecydowali się na plenerową sesję ślubną na malowniczych wybrzeżach Killiney. Romantyczny widok klifów i nadmorski łagodny klimat stworzyły niepowtarzalną scenerię do naszej sesji. Oczywiście nie mogło zabraknąć odrobiny deszczu, jak to bywa w dość zmiennej pogodzie wyspiarzy.

Suknia ślubna była miłością od pierwszego wejrzenia, i mimo, że Kasia przymierzyła później wiele fasonów, obraz tej jedynej pozostał w pamięci. Kasia tak bardzo była przekonana co do słuszności swojego wyboru, że postanowiła zaryzykować i zamówić suknię bez uprzedniego mierzenia. Jak się później okazało, całkiem słusznie, bo suknia leżała idealnie, nie wymagała żadnych poprawek. Panna Młoda postanowiła suknię zachować dla swojej córki Gabrysi, a kto wie, może i wnuczki zechcą w dniu swojego ślubu założyć przepiękną suknię babci.

Makijaż na który się zdecydowaliśmy, nadawał Kasi charyzmy, a także odrobinę kociego spojrzenia. Doskonale dobrany odcień podkładu, mocno zaznaczony makijaż oczu i delikatnie muśnięte usta. W makijażu skupiłam się na uwydatnieniu kolorystki oczu Kasi. W tym celu zastosowałam odcienie brązu, jak i beżu, podkreśliłam intensywnie czarną kredką oraz eyelinerem, a efekt końcowy, to intensywnie wytuszowane rzęsy dające wrażenie sztucznych, z doklejonymi kępkami w zewnętrznych kącikach oczu.
Nie mogło zabraknąć również różu, jak i bronzera, który podkreśli owal twarzy. Usta w spokojnej tonacji moreli z odrobiną błyszczyka dającego wrażenie soczystości.

Na koniec pozostała fryzura. Zdecydowaliśmy się na minimalne przedłużenie długości za pomocą dopinki, która doskonale komponowała się z naturalnym kolorem włosów Kasi. Delikatnie pofalowane loki, zebrane z tylu głowy i spięte tak, by poszczególne pasma opadały miękko na ramiona. Fryzura dopełniona została welonem oraz ozdobą kwiatową, która została wykonana specjalnie pod wzór sukni ślubnej naszej Panny Młodej.

Stylizacja zakończona, pora więc zaczynać plenerową sesje zdjęciową w malowniczych zakątkach Killieny.

Ekspert portalu abcslubu.pl - Beata Augustyniak
Makijaż, stylizacja fryzur: Beata Augustyniak

https://facebook.com/BeataAugustyniak.BAstudio

 

Fot.: Dawid Zydorek / www.dawidzydorek.com
Młoda Para: Kasia & Wojtek

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj