Jak fryzura i makijaż zmieniają kobietę.

Każda z nas siedząc na fotelu u fryzjera zadaje sobie pytanie „czy propozycja strzyżenia i koloryzacji będzie odpowiednia dla mnie”? Strzyżenie powinno podkreślać urodę i maskować wszystkie mankamenty. Kolor włosów powinien być zgodny z naturą. Może być bardziej wyrazisty, głęboki a zarazem naturalny.

 

Piękne naturalne odcienie uzyskamy koloryzacją bez amoniaku INOA, którą możecie wykonać w salonach Colette w Krakowie. Dobry fryzjer potrafi zaproponować nam taką fryzurę w której będziemy wyglądać młodziej, bardziej elegancko a zarazem modnie. Dobór koloru jest niezmiernie ważny, musi współgrać z naszą cerą, urodą a także charakterem i stylem.

Odważnym Paniom proponujemy inne kolory niż klientkom które stawiają na młodzieńczy, delikatny look.

Z makijażem jest bardzo podobnie ...

Siedząc na fotelu przed ważną okazją chciałybyśmy cały czas podglądać efekty pracy kosmetyczki. Jesteśmy niecierpliwe i zastanawiamy się czy makijaż wykonany przez nią będzie ładny, czy będzie do nas pasował i w końcu czy dobrze będę się w nim czuć.

fot. Izabela Sekuła


A jaki makijaż? Podczas konsultacji chcemy dowiedzieć się jak najwięcej. Jakie kolory używać do podkreślenia oczu, jaki puder nakładać na twarz, czy stosować bronzer i jak go aplikować?

Pamiętajmy o tym, że odpowiednio dobrany makijaż, tak jak strój zdobi każdą kobietę i dodaje jej pewności. Makijaż ma za zadanie nie tylko podkreślić urodę i upiększyć, ale powinien skorygować niedoskonałości.

Zebra - Studio Multimedialne
 
fot. Izabela Sekuła
 
fot. Sebastian Staniszewski

 
Stylizacje ślubne mogą każdą osobę zmienić nie do poznania. Fryzura, makijaż, suknia, biżuteria oraz kwiaty. Wszystko to dobrane odpowiednio tworzy niebanalną, wyrafinowaną i gustowną stylizację.

fot. Sebastian Staniszewski
 
fot. Marcin Romański


Niestety bardzo łatwo zaburzyć całą wizję urzekającego wyglądu, dlatego tak ważna jest odpowiednia pomoc wykwalifikowanych osób, które osiągną zamierzony cel.

Zebra - Studio Multimedialne
 
fot. Marcin Romański
 
fot. Sebastian Staniszewski
 
fot. Izabela Sekula

 

Tekst: Salon Colette, Kraków / www.saloncolette.pl

colette

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj