Kilka sprawdzonych suplementów na większe libido

Stresujący tryb życia, ciągła presja czasu, pracoholizm, używki oraz niewłaściwa dieta powodują nie tylko zły stan zdrowotny, wywołując szereg różnorodnych schorzeń, ale także prowadzą do obniżenia ogólnego samopoczucia, co nierzadko przekłada się również na znaczące pogorszenie libido. Brak ochoty na seks, według najświeższych badań, wykazuje ponad 20 procent mężczyzn i kobiet na całym świecie. Jednym ze skutecznych sposobów naturalnego przywrócenia libido okazują się natomiast dobrze dobrane suplementy diety.

 suplementy diety libido

Żeń-szeń

Zdecydowanie wiodącym afrodyzjakiem okazuje się żeń-szeń, czyli Panax Ginseng, stanowiący roślinę pełną życiodajnych właściwości, a tym samym nazywaną panaceum na wszelkiego typu schorzenia, złe samopoczucie, brak witalności, czy niechęć do seksu. Wszystko za sprawą ginsenozydów jakie przyczyniają się do wyraźnego poprawienia wydolności organizmu ludzkiego. Odnośnie wpływu omawianego zioła na libido przeprowadzono natomiast osobne badania, które wykazały, że roślina ta wywołuje pożądanie zarówno u pań, jak i panów. Co więcej, korzeń Panax Ginseng jest także skuteczny w walce z rozmaitymi zaburzeniami erekcji. Warto więc zakupić żeń-szeń, ale niekoniecznie w jego tradycyjnej postaci, zaś w bardziej nowoczesnej formule, to jest kapsułkach i kompleksowych zestawach jakie proponują popularne dziś sklepy z suplementami typu sklepswanson.pl W wymienionym wyżej serwisie można również dokonać zakupu zestawu tabletek przeznaczonych specjalnie dla wegetarian.

Buzdyganek naziemny

Tajemniczo i dość zabawnie brzmiąca nazwa to polskie określenie na powszechnie znany Tribulus terrestris, a więc zioło, które słynie głównie ze wzmagania potencji u obojga płci. Ten mało popularny rodzaj rośliny także można zamówić w formie suplementu diety we wspomnianym sklepie sklepswanson.pl. Jest to środek idealny nie tylko dla osób niemających ochoty na seks, ale także potrzebujących unormować poziom testosteronu. Poprzez systematyczne jego zażywanie, mężczyzna może z jednej strony zwiększyć doznania, a z drugiej uregulować produkcję spermy. Tym samym znacząco poprawia się jego popęd płciowy. Tribulus terrestris najlepiej zażywać w postaci suchej, w tym albo jako czysty buzdyganek, albo w kompleksowym suplemencie z innymi dodatkami typu guarana czy maca.

Kozieradka

Pospolita roślina zwana niekiedy bożą trawką, czy inaczej grecką koniczyną to doskonały afrodyzjak, który uchodzi za kluczowe zioło w medycynie azjatyckiej, podwyższające testosteron, ale i wpływające pozytywnie na poziom żelaza, selenu czy obniżenie glukozy we krwi. Również w swej ekologicznej, w pełni naturalnej postaci zmielonego na mąkę proszku dostępna jest na stronie sklepswanson.pl. Poza ekstraktem można także nabyć ją w wygodnych do zażywania kapsułkach.

 

Tekst i zdjęcia: Sklep Swanson
sklepswanson.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj