Nowy wymiar pielęgnacji - zabieg olejowania włosów Medavita

Jeśli włosy są lśniące i pełne blasku,to swoją witalnością skupiają na sobie uwagę innych ludzi, są także oznaką piękna oraz elementem reprezentującym nasz wygląd.

włosy spa pielęgnacja oleje olejowanie włosów pielęgnacja włosów przed ślubem odżywanie

Ich witalność zależy w dużej mierze od odpowiedniej, systematycznej pielęgnacji, lecz często nie mamy czasu, by dbać należycie o nasze włosy. Właśnie dlatego Medavita stworzyła zabieg olejowania włosów, który jest dedykowany osobom o włosach słabych, łamliwych, pozbawionych blasku a także tych potrzebujących nieco dyscypliny.

Zabieg olejowania nie jest nowością, gdyż od dawna był praktykowany przez Arabki i Hinduski,dzięki czemu mogły się cieszyć pięknymi,lśniącymi i długimi włosami. Zabieg Medavita składa się z bogatej mieszanki olejków świata: Sacha Inchi, Moringa, Cipero Dolce oraz ziaren lnu.

Wyżej wymienione olejki sprawiają ,że włosy nie tylko zyskają wspaniały efekt wygładzenia,blasku oraz miękkości ale również znacząco ułatwią rozczesywanie włosów. Zabieg ten intensywnie odżywia,odbudowuje, rewitalizuje oraz chroni włosy przed puszeniem się podczas zwiększonej wilgotności powietrza, dlatego jest szczególnie polecany na jesień oraz zimę, kiedy włosy są przeciążone a także podatne na zmienne warunki atmosferyczne. 

Zabieg olejowania  włosów można wykonać w salonie fryzjerskim Karolina Czajka Fryzjerstwo & Kosmetyka, istnieje także możliwość zakupu kosmetyków dedykowanych do stosowania po zabiegu olejowania włosów, które przedłużą nieco jego efekty.

Specjalnie dla Czytelniczek Portalu abcslubu.pl, przygotowaliśmy promocję na ten wyjątkowy zabieg- tylko teraz, na hasło "abcślubu", uzyskacie zniżkę 15%. Promocja trwa przez cały listopad, dlatego spieszcie się! Warunkiem skorzystania z promocji jest rejestracja na zabieg olejowania włosów w dniach 2-30.11.2016 oraz podanie hasła "abcślubu". Zapraszamy!

Tekst i zdjęcie: Karolina Czajka fryzjerstwo & kosmetyka
Karolina Czajka fryzjerstwo & kosmetyka

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj