Nieskazitelna cera i piękne oczy w dniu ślubu

Paleta cieni wypiekanych z grawerem

Lubisz nieszablonowe rozwiązania? Idealny kosmetyk powinien spełniać kilka różnych funkcji? Mamy coś dla Ciebie - cienie wypiekane. Dzięki specjalnej technologii wypiekania są wyjątkowo trwałe. Ich fenomen polega na wszechstronności. Można je aplikować: na sucho pędzelkiem by uzyskać subtelny dzienny efekt; na mokro (najlepiej pacynką) by kolor na powiece był intensywny i soczysty; jako eyeliner. Nasze cienie Cię nie ograniczą, może to zrobić wyłącznie Twoja wyobraźnia.


Specjalnie z okazji ślubu przygotowaliśmy dla Panny Młodej możliwość zamówienia palety cieni wypiekanych (ilość cieni w palecie: 6, 9, 18) z imiennym grawerem. Panie chętnie grawerują swoje imię i nowe nazwisko. Promocyjnie grawer wykonujemy gratis.

Paleta taka może stanowić również wyjątkowy prezent dla Panny Młodej.

Puder fiksujący
Transparentny puder fiksujący Glazel - to utrwalacz makijażu, który może być stosowany na każdy podkład. Ma niezwykle drobną strukturę, jest wodoodporny i świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Szczególnie jest polecany do makijaży okolicznościowych.


Nie nadaje koloru, dzięki czemu wiąże się z każdym podkładem. Puder fiksujący zapewnia idealnie matowe wykończenie makijażu i trwałość na wiele godzin.
Nieodzowny kosmetyk w kufrze każdego wizażysty.
Produkt tento puder utrwalający makijaż, który idealnie nadaje się do wykończenia makijażu ślubnego, czy wieczorowego. Zapewnia trwałość na wiele godzin i sprawdzi się w każdych warunkach, ponieważ jest wodoodporny.

Cena promocyjna: 69 zł

Tekst i fotografie: Ekspert portalu abcslubu.pl - gazel.pl

Zapraszamy na www.glazel.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj