Makijaż ślubny wyzwolonej Panny Młodej - niecodziennie i na przekór

Czyli jak być niecodzienną Panną Młodą bez sukni w stylu księżniczka, z wielkim trenem lub najdłuższym welonem świata?

Korzystanie z niestandardowych rozwiązań w ten niezwykły dzień często jest trafne. Pamiętając, iż nie każde weselne przyjęcie odbywa się na zamku z 200 osobową grupą gości, warto przyjrzeć się propozycjom dla odważnych i lubiących wyróżniać się Pań Młodych.
Co z tym makijażem ślubnym ?
Rozświetlający, świeży i kobiecy makijaż ślubny podkreślony pastelami (kolor ust - subtelny róż, paznokci - mięta). W ten sposób zestawione kolory, nie tylko fantastycznie się uzupełniają jako kompozycja, ale również nie stają się powtarzaniem modelu klasycznego (w którym kolor ust i paznokci powinien być ten sam).
Oczy - flick eyeliner, delikatne cienie do oczu w kolorze skóry. Te zestawienie odświeża, a eyeliner nadaje oku wyrazistość i staję się najmocniejszą częścią makijażu kusząca i bardzo kobiecą. Włosy - zwinięte w rulon, z jednej strony zaczesane gładko. Fryzura doskonale odsłania szyję i nie zasłania twarzy. Jednym z wielu dylematów przyszłej Panny Młodej jest dobranie odpowiedniej biżuterii do stylizacji ślubnej.
A co powiecie na Pannę Młodą w muszce?
Okazuję się, że taki męski element w stylizacji może być nie tylko ciekawy, ale też kobiecy. Mocna mucha łamiąca delikatność zwiewnej sukienki. Ciekawie i nie banalnie.

niecodzienna Panna Młoda z muszką
niecodzienna Panna Młoda z muszką niecodzienna Panna Młoda z muszką


Makijaż i stylizacja fryzur: Beata Augustyniak
Autor tekstu: Elżbieta Dobrzyńska
www.bastudio.pl
www.facebook.com/BeataAugustyniak.BAstudio

Fotografie: Elżbieta Dobrzyńska, Włodzimierz Marcin Zaworski / www.4thFloorForPhoto.com
Stylizacja: Sabina Góra-Krupa
Modelka: Mary Kate Lanigan - 1st Option Model Management, Ireland
Podziękowania dla całego zespołu.

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Skomentuj