Ślubny makijaż 2017 - galeria inspiracji

Makijaż ślubny to niemal sztuka - ma podkreślać urodę Panny Młodej, ukrywać jej mankamenty i musi być trwały, aby przetrwać uroczystość zaślubin oraz zabawę weselną aż do białego rana.


Wiele Panien Młodych szuka inspiracji makijażowych na Ten Najważniejszy Dzień na wiele miesięcy przed datą ślubu, przeglądając zdjęcia z gazet oraz poszukując inspiracji na portalach społecznościowych oraz w zasobach Internetu. Tak przygotowane, wybierają odpowiednią makijażystkę, do której udają się na makijaż próbny.
Zdarzają się również takie przyszłe Panny Młode, które nie malują się na co dzień, dlatego często nie są w stanie określić swoich oczekiwań co do ślubnego makijażu oraz odpowiedniej jego kolorystyki. Dla wszystkich Was, drogie Panny Młode, przygotowałyśmy galerię, w której zebrałyśmy najciekawsze propozycje makijaży ślubnych. Delikatne i niemal niewidoczne, z fokusem na usta, a także z mocno podkreślonym okiem - dzięki ich różnorodności, każda z Was znajdzie w niej coś dla siebie - zapraszamy! 

Tekst: Redakcja abcslubu.pl

Oceń ten artykuł
(1 głos)

1 komentarz

  • Link do komentarza Kamila KoT poniedziałek, 14 sierpień 2017 09:06 napisane przez Kamila KoT

    Bardzo fajne makijaże. Ja będę miała makijaż w stylu boho.

Skomentuj