Jakie sztuczne rzęsy na wesele? Doradzamy kępki!

Okres letni to czas, kiedy odbywa się wiele ślubów i wesel. I niezależnie od tego, czy to właśnie Ty będziesz panną młodą czy zostałaś tylko zaproszona na uroczystość, w obu sytuacjach powinnaś wyglądać pięknie i czuć się wyjątkowo. W końcu taki wieczór przeżyć można tylko raz!

Mówi się, że to oczy skupiają najwięcej uwagi na twarzy każdej kobiety. Nic więc dziwnego w tym, że ogromny nacisk stawia się na wyeksponowanie ich i odpowiednie podkreślenie makijażem. Trzeba jednak wiedzieć, że przy dbaniu o zjawiskowość naszego spojrzenia podczas ślubu i wesela bardzo mogą pomóc nam sztuczne rzęsy. Wizyta w salonie kosmetycznym będzie więc obowiązkowa!

Co jednak, gdy nie wiemy, jaki rodzaj i długość rzęs wybrać? Czy istnieje w ogóle jakaś sztywna zasada mówiąca o tym, jakie włoski będą najlepszym wyborem na zabawę weselną? Jednej i niepodważalnej odpowiedzi na te pytania raczej nie znajdziemy. Warto jednak pamiętać, że podczas ślubu najkorzystniej byłoby stawiać na efekt naturalny i nieprzerysowany. Na zdjęciach przecież chciałybyśmy wyglądać pięknie i subtelnie, a nie przypominać postać z filmu czy teatru. Można więc uznać, że to właśnie kępki będą najlepszym wyborem na uroczystość ślubną.

Dlaczego?


ślub wesele uroda i zdrowie makijaż ślubny rzęsy na ślub rzęsy na wesele inspiracje ślubne kępki rzęs Kępki rzęs. www.amazinglashes.pl

Wyglądają pięknie i przy tym naturalnie

Ślub to taka okazja, podczas której wszystko powinno świetnie się prezentować. Zwłaszcza dlatego, że podczas niego powstanie sporo zdjęć, na których przecież widać przeróżne szczegóły – w tym elementy naszego ubioru oraz makijażu.

Dlatego właśnie warto jest postawić na efekt bardziej naturalny niż sztuczny, jeśli chodzi o rzęsy. Kępki w tej sytuacji sprawdzą się najlepiej spośród różnych innych dostępnych na rynku rzęs. Jeśli tylko trafimy pod pęsetę dobrej stylistki – wyjdziemy z gabinetu z promieniującym i czarującym spojrzeniem.

Można stworzyć z nich różne kształty

Jak wiadomo – każda z nas ma inny kształt oczu, inne rozmieszczenie ich na twarzy, inną ich wielkość. Jedna kobieta będzie musiała optycznie powiększyć oczy dzięki rzęsom, druga – pomniejszyć. Jedna będzie musiała wydłużyć oczy, druga – skrócić. I jak to wszystko pogodzić ze sztucznymi włoskami?

Wystarczy postawić na kępki, które otwierają przed nami naprawdę wiele możliwości. Możemy zaufać kosmetyczce i pozwolić jej stworzyć z kępek prawdziwe cuda na naszych powiekach. Bardzo popularnym ostatnimi czasy – choć niewskazanym dla wszystkich rodzajów i kształtów twarzy – jest tak zwane „kocie oko”, które można stworzyć właśnie dzięki kępkom.

Tekst i zdjęcie: Amazing Lashes, 
www.amazinglashes.pl

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj