Trendy ślubne 2020 w makijażu ślubnym

O makijażach ślubnych można by pisać wiele, bo za każdym razem makijaż dobiera się indywidualnie do urody Panny Młodej. Trendy ślubne 2020 w makijażu dla Panien Młodych na nadchodzący sezon zapowiadają jednak dwie duże zmiany makijażu oka i powieki - pierwszy to kolorowy akcent na powiece, drugi - umiejętne wykorzystanie brokatu i błysku w zaskakująco dużych ilościach. Nadchodzący sezon bardzo pokocha mocne wykorzystanie różu na policzkach. Kiedyś nielubiany, staje się narzędziem przywracającym młodość i świeżość.

Warto jednak wiedzieć, że niezależnie od mody i trendów, można wyróżnić 3 główne style makijażu, które nie zmieniają się od lat.

Makijaż ślubny w stylu glamour

Makijaż ponadczasowy dla Panny Młodej, która pragnie wyglądać elegancko i kobieco. Fokus na długie i podkreślone rzęsy, mocne, przydymione oko lub klasyczną kreskę oraz od lat kochaną przez kobiety czerwień ust lub, bardziej zachowawczy, naturalny odcień nude. 

trendy slubne 2020Makijaż - Make Up Wioletta Zając 
Zdjęcie - Cztery Kadry

trendy slubne 2020, makijaż ślubny 2002, Panna Młoda GlamourMakijaż - Make Up Wioletta Zając 
Zdjęcie - Anka Robi Zdjęcia

Trendy slubne 2020, makijaż ślubny 2020
 Makijaż - Make Up Wioletta Zając 
Zdjęcie - Cztery Kadry 

Makijaż ślubny w stylu boho 

Styl boho wykorzystuje kolory natury na powiekach z delikatnym muśnięciem ust błyszczykiem lub ewentualnie bardzo naturalnym kolorem pomadki. Policzki delikatnie podkreślamy różem - ważne jest, by w tym makijażu zachować naturalny wygląd. 
Makijaż - Make Up Wioletta Zając 
Zdjęcie - Black Tree Studio

Trendy slubne 2020, panna mloda boho
 Makijaż - Make Up Wioletta Zając 
Zdjęcie - LMFOTO

Makijaż ślubny w stylu no make up

Ukochany przez Panny Młode na co dzień nie noszące makijażu. Idealny dla młodej i zdrowej cery, którą dzięki swej lekkości eksponuje. Bez ciężkich podkładów, bez mocnego konturowania, bez sztucznych rzęs. Chwała naturze! 
trendy ślubne 2020, makijaż ślubny 2020
Makijaż - Make Up Wioletta Zając 
Zdjęcie - Namysław Tomaka Wedding

Tekst i zdjęcia: Make Up Wioletta Zając,
www.facebook.com/Make-Up-Wioletta-Zajac/

 

      
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj