Zapach pożądania Shalimar

Przebudzenie tajemnic...

Była sobie laska wanilii i róża w maju. Świeże owoce cytrusowe i ciepły bursztyn. Odkrycie perfum, które sprawiają, że otwieramy się na nas samych, dodatkowo rzucając na innych zniewalające zaklęcie...

Jak wiemy, Shalimar pojawił się w 1925 roku, (choć stworzony został pięć lat wcześniej przez Jacques'a Guerlain). Mniej znany jest fakt, że był wprowadzony wyłącznie na rynek Stanów Zjednoczonych przez Raymonda Guerlain i jego piękną małżonkę, po niespotykanym sukcesie perfum na pokładzie statku Normandie podczas rejsu do Nowego Jorku. Żona, która wtedy testowała zapach, wzbudziła sensację. Wszyscy mężczyźni podążali za jej zapachem, podczas gdy wszystkie kobiety chciały wiedzieć, gdzie zapach ten można kupić. Nawet orkiestra statku poddała się nastrojowi chwili i skomponowała utwór o nazwie... Shalimar.

 

Namiętność nigdy nie wygasła. Legendarny przedmiot, Shalimar jest przygodą, która stale się odradza. Głębokie i uwodzicielskie jak zawsze, te perfumy są archetypem zapachu, który ujawnia swe tajemnice tylko tym, którzy się w nich zatracą.
Dziś jednakże Guerlain oferuje nową drogę do tego oryginalnego oczarowania dla tych, którzy są za młodzi, żeby pamiętać. Olfaktoryczna i emocjonalna spuścizna, rytuał pozwalający docenić ich dziedzictwo.\

 

Zapach początku

Thierry Wasser, perfumiarz Guerlain chętnie opowiada tę historię: SHALIMAR PARFUM INITIAL był zainspirowany jego młodą siostrzenicą. Onieśmielona, lecz jednocześnie zafascynowana tym historycznym dziełem, któregoś dnia poprosiła, aby stworzył „Shalimar tylko dla niej".


Zapach pożądania

Uwodzicielski i namiętny zapach sprawdzi się świetnie w dniu twojego ślubu!

SHALIMAR PARFUM INITIAL,

Shalimar Parfum Initial w sprzedaży we wrześniu 2011

CENY
Shalimar Parfum Initial woda perfumowana 40ml: 240 zł
Shalimar Parfum Initial woda perfumowana 60ml: 330 zł
Shalimar Parfum Initial woda perfumowana 100 ml: 470 zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj