PRESTIGE CARE INNOWACJA – domowa pielęgnacja spersonalizowana

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona oraz Farmona Wellness & SPA wprowadzają innowacyjne kosmetyki profesjonalne, które będą do nabycia w najlepszych instytutach SPA i kosmetycznych w całej Polsce.

Kochasz SPA? Ciesz się spersonalizowaną, profesjonalną pielęgnacją skóry w domu.

Prestige Care koncentrat hialuronowy


Każda skóra jest inna. Może być w podobnym wieku, może posiadać w składzie te same substancje, ale wystarczy, że będą one w innych zakresach stężeń co spowoduje, że zupełnie inaczej powinna być pielęgnowana. Dlatego idea personalizacji kosmetyków jest tak ważna. Daje możliwość dopasowania składników aktywnych do indywidualnych potrzeb skóry. Specjaliści Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA wyselekcjonowali substancje, które dzięki sile swojej naturalności dają spektakularne efekty.

Komórki macierzyste z magnolii – opóźniają widoczne procesy starzenia się, poprzez stymulację komórek skóry do produkcji fibroblastów, chronią je przed uszkodzeniami i stymulują do odnowy. Przeciwdziałają powstawaniu plam pigmentacyjnych spowodowanych nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV. Mącznica lekarska hamuje nadmierną aktywność tyrozynazy dzięki czemu redukuje przebarwienia, rozjaśnia skórę, wspomaga odporność skóry na stres, niweluje szkodliwe działanie wolnych rodników, Lukrecja regeneruje skórę uszkodzoną poprzez nadmierną ekspozycję na słońce, wyrównuje koloryt skóry, pobudza naturalne funkcje ochronne skóry. Kwas hialuronowy głęboko i długotrwale nawilża, poprawia jędrność i elastyczność skóry, zapobiega nadmiernej przeznaskórkowej utracie wody, opóźnia procesy starzenia, likwiduje suchość i szorstkość skóry, wyraźnie odmładza.

Prestige Care lifting

Prestige Care lifting

Prestige Care pod oczy

Prestige Care nawilżanie

 
Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o.
www.farmona.pl

farmona_logo

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj