Top 6 przedślubnych zabiegów pielęgnacyjnych z Femmalium Med Spa

Polki mają coraz większą świadomość dbania o własne ciało i twarz, coraz częściej korzystają z dobrodziejstw zarówno kosmetologii, jak i medycyny estetycznej.

pielęgnacja skóry zabiegi kosmetyczne kosmetologiczne spa i pielęgnacja skóry

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety, dlatego chcą tego dnia wyglądać najpiękniej jak tylko można. Na jakie zabiegi warto postawić?
Z praktyki zawodowej i obserwacji jakie zabiegi wybierają przyszłe Panny Młode, mogę polecić te, które cieszą się niezmiennie największym powodzeniem i które faktycznie działają. To zaczynamy:


1. KWASY

Kwasy wybierane są w pierwszej kolejności, najczęściej w serii około 4-6 zabiegów. Rodzaj kwasu i stężenie dobierane są przez kosmetologa. W zależności od problemu czy chęci tylko odświeżenia i wygładzenia skóry, kwasy działają na naskórek rewelacyjnie: wygładzają, rozjaśniają, skóra nabiera blasku, drobne wypryski znikają a przebarwienia stają się mniej widoczne.


2. GENEO

Jeżeli któraś z czytelniczek miała robiony zabieg GENEO wie o czym piszę. To szybki zabieg o natychmiastowym działaniu, technologia zabiegu oparta jest na opatentowanej technologii microbubble czyli połączeniu silnego peelingu, dotlenienia, nawilżenia oraz odmłodzenia. Osobiście jest to jeden z moich ulubionych zabiegów.


3. DEPILACJA LASEROWA

Coraz częściej ślub jest jednym z celów do pozbycia się niechcianego owłosienia. Panie organizując ślub oraz późniejszą podróż poślubną nie chcą zmagać się dodatkowo z maszynką do golenia. Wcześniej zaplanowane sesje depilacji laserowej dają niesamowite efekty a mobilizacja przez ślubem pomaga dodatkowo być konsekwentnym!


4. BOTOX

Zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej są już całkowicie oswojone przez większość kobiet. Przed ślubem (ale nie tylko przyszłe Panie Młode) bardzo dużo klientek korzysta z tego typu zabiegów. Gładkie czoło i brak lwiej zmarszczki nadaje twarzy młodzieńczy i łagodny wyraz. Z tego zabiegu korzystają Panny Młode, druhny, mamy Panien Młodych, teściowe oraz panie zaproszone na ślub. Jednak warto pamiętać, że toksyna botulinowa rozpręża mięśnie twarzy nawet do 2 tygodni.


5. WYPEŁNIANIE UST

Coraz więcej Panien Młodych marzy o pełnych soczystych ustach. Dobrze i z rozwagą przeprowadzony zabieg wypełniania ust daje bardzo naturalny efekt i nie zmienia twarzy! Jeżeli Panna Młoda chce znacznie powiększyć usta polecam zacząć zabiegi już minimum pół roku wcześniej, tak aby miała możliwość dostrzyknięcia preparatu. Ważne jest również aby przyzwyczaić rodzinę do delikatnej zmiany w wyglądzie, tak aby znajomi komplementowali wygląd Panny Młodej w całości a nie tylko usta:-)


6. ENDERMOLOGIA

Niepodważalnie najlepiej sprzedające się pakiety zabiegowe przed ślubem. Endermologię wybierają panie o każdej sylwetce. Po 10 zabiegach ciało staje się apetyczne i seksowne. Masaż działa na teksturę skóry, wygładza ją, zmniejsza cellulit, modeluje sylwetkę.

Tekst: Mgr inż. Miriam Mazur/ manager Femmalium Med SPA w Krakowie
www.femmalium.eu

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj