5 sposobów na polepszenie swojego wyglądu przed ślubem

Jak każda panna młoda chcesz wyglądać niesamowicie w dzień swojego ślubu. Nic więc dziwnego, że szukasz najlepszych kosmetyków, które usuną wszelkie niedoskonałości skórne. Co się stanie jeżeli nie przyniosą one skutków? Czy jest jakiś inny sposób na olśniewający wygląd w ten dzień? Owszem, pomóc mogą zabiegi medycyny estetycznej. Oto 5 najciekawszych z nich, które możesz wykonać przed ślubem.

medycyna estetyczna, zabiegi przedslubne, sos panna mloda,

Leczenie nadmiernej potliwości

Masz problemy z poceniem się? Nerwy związane z dniem ślubu raczej nie pomogą Ci w tym aspekcie. Na szczęście istnieje zabieg, który zapobiega poceniu. Na czym on polega? W trakcie zabiegu wstrzykuje się w wybrane miejsce koncentrat toksyny botulinowej, przez co m.in. hamuje się wydzielanie acetylocholiny, a to prowadzi do blokady nadmiernego wydzielania potu. Efekt działania jest widoczny po kilku dniach – tygodniu i utrzymuje się do 7-12 miesięcy. Nie usuwa on jednak przyczyny pocenia się, a jedynie jego objawy.

Radiesse

Chciałabyś poprawić kształt oraz kontur swojej twarzy? Zdecydowanie do osiągnięcia tego celu odpowiedni będzie ten zabieg. Radiesse (Hydroksyapatyt wapnia) jest wypełniaczem, który poprawia objętość skóry. Dzięki unikatowej recepturze jest to bardzo skuteczny i bezpieczny sposób na spłycanie zmarszczek, odmładzanie dłoni czy też modelowanie konturów twarzy. Efekt działania jest widoczny natychmiast i w większości przypadków utrzymuje się on ponad rok! Liczne badania kliniczne potwierdzają, że jest to zabieg medycyny estetycznej w pełni bezpieczny dla skóry.

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Utrata jędrności, elastyczności oraz umiejętności do wiązania wody przez skórę – wszystkie te objawy wskazują na zmniejszone stężenia kwasu hialuronowego. Jest to naturalny składnik skóry, którego z upływem czasu ubywa. Uzupełnia się go, aby skóra wciąż wskazywała wysoki poziom zdolności wiązania wody, dzięki czemu m.in. wypełniane są zmarszczki. Efekty zabiegu są natychmiastowe, zaobserwować po nim można gładszą, dobrze nawodnioną oraz świeższą skórę. Stan ten utrzymuje się od 7 do nawet kilkunastu miesięcy.

Nici PDO

Można je stosować na całym ciele, przez co pomogą Ci pokonać jeszcze więcej niedoskonałości. Jest to zabieg medycyny estetycznej polegający na wszczepieniu nici, które następnie się rozpuszczają. Wszelkie zaczerwienienia lub krwiaki tym spowodowane znikają już po kilku dniach, tak więc nie musisz się bać o niepożądane efekty uboczne. Pozytywne skutki natomiast zaobserwujesz po około 10-14 dniach, gdyż wtedy zaczyna się produkcja nowego kolagenu. Nici pomagają z: zmarszczkami na czole, fałdami podbródkowymi, opadającą brwią, wiotką tkanką i wieloma innymi dolegliwościami skóry.

Toksyna botulinowa

Wyżej wspomniano już jeden zabieg z jej wykorzystaniem, tym razem warto bardziej się skupić na wpływie jaki ma ona na wygląd skóry. Początkowo służyła jako lek w takich dziedzinach jak: okulistyka, neurologia, ortopedia. Z czasem zaczęto ją wykorzystywać w zabiegach medycyny estetycznej. Ma ona właściwości wygładzające oraz przeciwstarzeniowe, a dzięki poziomowi bezpieczeństwa i skuteczności jaki gwarantuje, stała się niezwykle popularna. Toksyna hamuje przewodnictwo nerwowe pomiędzy nerwami i mięśniami, przez co wygładza ona zmarszczki. W jaki sposób zabieg z jej wykorzystaniem może poprawić Twój wygląd przed ślubem? Likwiduje on zmarszczki: poprzeczne na czole, „lwie zmarszczki”, „kurze łapki”, powieki dolnej, „zmarszczki królicze”. Łagodzi także bruzdy i unosi kąciki ust, a na tym lista niesamowitych właściwości tej toksyny się nie kończy. Co do czasu oczekiwania na efekty, to pierwsze z nich otrzymuję się już 3 dni po zabiegu, a utrzymują się nawet od 4 do 6 miesięcy.


Wszystkie wskazane wyżej zabiegi medycyny estetycznej polepszają wygląd skóry w bardzo szybkim tempie, a przy tym nie zostawiają na długo śladów po działaniach lekarza. Jak widać – nie ma takiej niedoskonałości, której nie można by było pokonać za pomocą zabiegu. Tak więc, zamiast ganiać za najdroższymi kosmetykami, może lepiej udać się do gabinetu medycyny estetycznej? Jest to najpewniejszy sposób na olśniewający wygląd w ten wyjątkowy dzień.


Więcej propozycji zabiegów można znaleźć na: www.medestetycznabutowska.pl

Tekst i Zdjęcie: Centrum Medycyny Estetycznej Anna Butowska, Gdańsk

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

  • Link do komentarza nicol środa, 11 październik 2017 21:22 napisane przez nicol

    ja wychodze za mąz w czerwcu 2018 i już chodze na zabiegi kosmetyczne na twarz oraz ma masaż ujędrniający do Fiuu Fiuu Day Spa. Moja znajoma mi poleciła, a że ona wygląda obłędnie to wiem, że wie co mówi.

Skomentuj