Poznaj idealną metodę na piękne i gładkie ciało każdego dnia!

Marzysz o tym, aby zapomnieć o częstej depilacji swojego ciała? Chcesz, żeby Twoja skóra była stale gładka, delikatna i bez podrażnień? Pewnie, że tak! Przecież każda kobieta chciałaby pozbyć się niechcianego owłosienia, raz na zawsze!

Standardowa depilacja za pomocą wosku lub maszynki nie jest najlepszym rozwiązaniem. Efekty są nietrwałe, a do tego wymagają ciągłego powtarzania. To uciążliwe, zwłaszcza latem, kiedy bardziej odkrywamy nasze ciało. Czy wiesz, że istnieje świetna metoda na to, żebyś nie musiała dłużej martwić się o niechciane owłosienie? Dzięki depilacji laserowej uzyskasz trwałe efekty, zaoszczędzisz czas i raz na zawsze zapomnisz o podrażnionej skórze po goleniu!

Na czym polega zabieg depilacji laserowej?

Depilacja laserowa to zabieg powierzchowny, który w żaden sposób nie wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Zawsze poprzedza go konsultacja z kosmetologiem, który wyklucza wszystkie ewentualne przeciwwskazania. Skóra przed procesem usuwania niechcianego owłosienia musi być czysta i nie natłuszczona żadnymi kosmetykami. Ważne, żeby przed zabiegiem depilacji laserowej nie usuwać włosków pęsetą ani nie stosować depilatora. Dzień przed planowanym zabiegiem zaleca się użycie maszynki do golenia. Depilacja laserowa ma trwale usunąć cebulki włosa, tym samym hamując jego wzrost. Dzieje się tak dzięki wniknięciu do mieszka włosowego łagodnej wiązki promieni wytworzonej przez głowicę lasera. Około 2 – 3 dni po zabiegu depilacji laserowej możemy zauważyć lekkie zaczerwienienie i obrzęk. To naturalny objaw po tego typu zabiegach. Możemy wtedy skorzystać z dostępnych kosmetyków łagodzących, np. panthenolu. Ważnym zaleceniem po depilacji laserowej jest unikanie gorących kąpieli i wizyt na basenie. Niewskazane jest także opalanie ok. 2 – 3 tygodnie po zabiegu. 

Co wpływa na skuteczność depilacji laserowej?

Skuteczność zabiegu depilacji laserowej uzależniona jest od koloru włosa i zawartego w nim barwnika – melaniny. Im ciemniejszy i grubszy włos, tym łatwiej jest go usunąć przy korzystnym działaniu lasera do depilacji.
Dodatkowym, ważnym czynnikiem, który wpływa na cały zabieg, jest samo miejsce, w którym chcemy pozbyć się niechcianego owłosienia. W takich partiach ciała jak bikini, nogi czy pachy włos jest sztywniejszy i ciemniejszy. Zawiera on więcej melaniny i dużo łatwiej jest się go pozbyć.
Efekty zabiegu depilacji laserowej sięgają od 80-95%. To naprawdę imponujący wynik.

depilacja laserowa laserDeLux gładkie nogi ślub wesele pielęgnacja zdrowie i uroda spa


Zdjęcia z efektem „przed” i „po” zabiegu depilacji laserowej znajdziesz na naszej stronie.

Okres jesienno-zimowy to idealny moment na to, żeby przygotować swoje ciało na lato. Pozbądź się raz na zawsze problemu i ciesz się piękną i gładką skórą po zabiegu depilacji laserowej.

 

Tekst i zdjęcie: Laser DeLux Kosmetyka Laserowa

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

2 komentarzy

  • Link do komentarza belezo.pl czwartek, 07 luty 2019 12:32 napisane przez belezo.pl

    Natka to wypróbuj całkowicie bezbolesną depilacje laserową w salonie Belezo https://belezo.pl
    W ciągu dwóch miesięcy całkowicie pozbędziesz sie wszędzie owłosienia ... i to bez bólu.

  • Link do komentarza Natka piątek, 02 marzec 2018 20:46 napisane przez Natka

    Zdecydowanie mam już gładsze nogi - wszystko dzięki depilacji woskiem premium. Już kilka miesięcy chodzę i mam coraz to słabsze owłosienie - to mi się podoba

Skomentuj