Jak schudnąć przed ślubem bez restrykcyjnej diety?

Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu każdej z nas. Mnóstwo gości, nasz wybranek, fotograf, kamerzysta, kelnerzy, zespół muzyczny – a pośród nich wszystkich – my. Jako panny młode chcemy prezentować się jak najlepiej. Tak, by wszyscy wspominali nie tylko naszą piękną kreację ślubną, ale również… naszą szczupłą sylwetkę!

Wiele kobiet przed swoim ślubem zastanawia się, jak można w szybki i najmniej wymagający sposób schudnąć. Internet wówczas eksploatowany jest do granic możliwości w poszukiwaniu co raz to nowszych diet-cud, które mają dać paniom sylwetkę godną panny młodej. Po czasie okazuje się jednak, że wymarzona dieta nie działa, albo jest zbyt wyniszczająca, albo niemożliwa do zrealizowania, albo też grozi potężnym efektem jo-jo. Co wówczas?

Nie pozostaje nam nic innego, jak zapoznać się z bardziej skutecznymi metodami dochodzenia do idealnej sylwetki przed ślubem. Takimi, które w sposób bezpieczny i przede wszystkim efektywny przyniosą nam ciało, które chciałybyśmy zaprezentować zgromadzonym gościom i uwiecznić na filmie ślubnym oraz licznych fotografiach.

Okazuje się, że najprostszą drogą do uzyskania wyśnionej ślubnej sylwetki jest skorzystanie z oferty kliniki medycyny estetycznej, w której odnaleźć możemy liczne zabiegi odchudzające. Musimy pamiętać, że odchudzanie przez zabieg nie musi wcale oznaczać skalpela, co jest często powtarzaną plotką.

Przedstawiamy Wam najskuteczniejsze i najpopularniejsze ostatnimi czasy zabiegi odchudzające, które sprawią, że będziecie zachwycone swoimi sylwetkami podczas ślubu. Wszystkie z nich możecie wykonać w klinice medycyny estetycznej, która oferuje zabiegi odchudzające w Warszawie.

 ślub wesele dieta zdrowy wygląd uroda zdrowie spa zabiegi spa zabiegi wyszczuplające panna młoda klinika ambroziak Warszawa

1. Urządzenie SCIZER

Pierwszą i w zasadzie najnowszą propozycją jest modelowanie sylwetki oraz usuwanie otyłości miejscowej i cellulitu za pomocą specjalnego urządzenia SCIZER. Formuła ta wykorzystuje specjalne fale ultradźwiękowe, które wkraczają w warstwę tłuszczu na głębokość 13mm, likwidując jego błony i w efekcie pozbywając się jego cząsteczek. Zabieg jest nieinwazyjny, a dzięki temu, że wykorzystuje technologię chłodzenia skóry – również bezbolesny.

Efekt zabiegu przy użyciu urządzenia SCIZER będzie efektem trwałym. Warto jednak udać się na zabieg około 3 miesięcy przed planowaną datą ślubu. Dopiero bowiem po tym czasie widać najlepsze efekty i największe zmiany w naszej sylwetce.

ślub wesele dieta zdrowy wygląd uroda zdrowie spa zabiegi spa zabiegi wyszczuplające panna młoda klinika ambroziak WarszawaLaser ICOONE stosuje się jako zabiegi odchudzające w Klinice Ambroziak w Warszawie

2. Rewolucyjny laser ICOONE

Zbędnej tkanki tłuszczowej możemy się pozbyć również przy zastosowaniu iście rewolucyjnego na rynku medycyny estetycznej lasera ICOONE, który pomoże nam wymodelować sylwetkę, usunąć cellulit, wygładzić luźną skórę, zwalczyć obrzęki limfatyczne a nawet zapobiec starzeniu się skóry.

Zabieg z wykorzystaniem tego właśnie lasera polega na dawaniu skórze bodźców poprzez masaż specjalnymi głowicami. Diodowy laser oraz światło LED, w które zaopatrzony jest ICOONE, tworzą tak zwany efekt fotochemiczny, dzięki któremu w szybszy niż naturalnie zachodzi proces lipolizy, a więc spalania się tłuszczu.

Na zabieg warto udać się na około 3-4 tygodnie przed ślubem i wykonywać go regularnie w sesji, jaką zaleci nam lekarz. Zabieg jest całkowicie niebolesny – a co więcej – nawet sprawia przyjemność pacjentkom. Możemy być pewne, ze dzięki niemu podczas ślubu będziemy wyglądały olśniewająco i przede wszystkim – szczupło!

 

Tekst i zdjęcia: Klinika Ambroziak, Warszawa
www.klinikaambroziak.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj