Dopasuj ubiór Pana Młodego do swojej kreacji ślubnej

Kolorowe dodatki do kreacji ślubnej, to coraz modniejszy temat.

Panny Młode rezygnują z klasycznych białych dodatków na rzecz kolorowych akcesoriów podkreślających ich osobowość i nietuzinkowy charakter kreacji ślubnej. Pisaliśmy już o tym, jak dzięki Fun in Design i kilkunastu kliknięciom myszki klasyczne białe szpilki zamienić na kolorowe czółenka, botki lub baleriny. Buty, które z pewnością zwrócą uwagę wszystkich zebranych weselników i dadzą Pannie Młodej poczucie wyjątkowości w tym ważnym dniu.

Jeśli wszystko już do siebie pasuje i każdy, nawet najmniejszy element ślubnej kreacji stanowi dobrze przemyślaną i wykonaną kompozycję, nie pozostaje nic innego, jak dopasować do niej strój Pana Młodego. I tutaj podobnie, diabeł tkwi w szczegółach, z tą tylko różnicą, że oferta, z której mogą korzystać panowie jest znacznie uboższa, niż ta, dedykowana ich wybrankom. O ile znalezienie odpowiedniego krawata, muszki, butonierki czy spinek wymaga dłuższych poszukiwań w świecie realnym i wirtualnym, to dobranie butów, które będą stanowić dopełnienie stroju jest praktycznie niewykonalne.

Z małym wyjątkiem…

W lipcu w ofercie Fun in Design pojawiły się sztyblety. Klasyczny model butów męskich, który w ofercie sklepowej najczęściej dostępny jest w dwóch podstawowych kolorach – czarnym i beżowym, tutaj można je zaprojektować sobie zgodnie z własnymi potrzebami i fantazją. Możliwości ich konfiguracji jest kilkaset.


Proces ich tworzenia jest dokładnie taki sam, jak butów damskich. Korzystając z bogatej bazy modeli, wyboru kilkunastu kroi dla każdego z nich, szerokiej bazy rodzajów i kolorów skór można stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Ręcznie robione, inne niż wszystkie, męskie buty nie kosztują średniej krajowej pensji. Cena projektowanych na Fun in Design butów jest alternatywna dla tradycyjnej oferty sklepowej. Niezależnie od wyboru kroju, dobranych rodzajów i kolorów skór, a nawet skórzanej podeszwy, sztyblety wraz z przesyłką kosztują 450 zł.

Drogie Panny Młode, zapraszamy Was i Waszych wybranków do zabawy w projektowanie i wejścia na nową drogę życia w wyjątkowym stylu.

Tekst i zdjęcia: Fun in Design
www.funindesign.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj