Teneryfa: aktywny wypoczynek i dużo świetnej zabawy!

A może warto wybrać się w podróż poślubną na Teneryfę?... Wspaniałe, piaszczyste plaże, piękne krajobrazy i moc atrakcji. Teneryfa to raj dla miłośników sportów wodnych oraz wielbicieli ciepła i słońca.

 

Na Teneryfie możesz skorzystać z niekończącej się listy zorganizowanych wycieczek: do Parku Narodowego Teide, po północy Teneryfy, do parku Krajobrazowego Teno, do miasteczek turystycznych na północy, do stolicy i Parku Krajobrazowego Anaga lub objazdówek wokół całej wyspy z północy lub z południa.

Skaliste wybrzeża Teneryfy kuszą nurków podwodnymi jaskiniami, zatopionymi wrakami, ciekawymi formacjami skał wulkanicznych. Czyste i ciepłe wody Atlantyku dają możliwości obserwacji życia podwodnego. Profesjonalny, zgrany międzynarodowy zespół, w tym polskojęzyczny, pracujący ze sobą od wielu lat wprowadzi Cię w tajniki podwodnego świata. Szkolenia i kursy są prowadzone przez cały rok, ze względu na sprzyjający klimat na Teneryfie.  Dla tych, którzy nigdy nie próbowali nurkowania proponujemy “intro”, pierwsze niezapomniane nurkowanie.


Teneryfa dzięki swemu położeniu geograficznemu oraz ukształtowaniu linii brzegowej oferuje idealne warunki do uprawiania surfingu i kitesurfingu. To jedno z najlepszych miejsc na świecie do uprawiania tych sportów: ciepła woda, średnie do silnych wiatry, mała ilość opadów. Szczególnym miejscem jest El Medano, ze względu na fale i północno-wschodnie wiatry wiejące przez cały rok.

 

Więcej szczegółów na Alventus Travel

www.alventustravel.pl

Tekst i fot. Alventus Travel

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj