Ślub w letnim deszczu - sesja abcslubu

Motyw pocałunków w deszczu pojawia się często w romantycznych filmach. Deszcz w tych scenach tworzy niesamowity nastrój. Jak stwierdził Bob Marley „Jedni czują deszcz, a inni tylko mokną”.

sesja zdjęciowa, sesja w deszczu, pomysł na sesję zdjęciowąSuknia ślubna - Pronuptia Paris
Garnitur, koszula, krawat - Robert Dziekoński Mistrz Krawiectwa

Najwspanialszy jest letni deszcz. Upał daje się we znaki, a takie spadające z nieba krople to sama przyjemność, dla każdego kto potrafi się tym cieszyć. Można zatańczyć i zaśpiewać jak Gene Kelly w "Deszczowej Piosence". A jeśli jesteśmy we dwoje z ukochaną osobą, to jest właśnie odpowiedni czas na zmysłowy pocałunek, taki jak w filmach "Cinema Paradiso", "Pamiętnik" czy "Śniadanie u Tiffany'ego". Większość z nas posiada romantyczną duszę i widząc takie sceny w kinie, myślimy o tym, że sami chcielibyśmy przeżyć taką przygodę. Nic prostszego jak poczekać, aż pojawi się upragnione przez nas lato i spełnić to marzenie. Odważyć się na odrobinę szaleństwa. Piękne wspomnienia na całe życie!


Zapraszam do obejrzenia efektów deszczowej sesji:

sesja zdjęciowa, para młoda w deszczupara młoda, sesja zdjęciowa, deszczowa sesja zdjęciowasesja dla pary młodej, sesja w deszczu, para młoda w deszczusesja zdjęciowa w deszczu, para w deszczupara młoda, sesja zdjęciowa, pomysł na sesję śłubnąsesja w deszczu, para młoda w deszczupara młoda w deszczu, sesja zdjęciowa, sesja narzeczeńskasesja zdjęciowa, pomysł na sesje zdjęciowąpanna młoda, biżuteria ślubnaSuknia ślubna - Pronuptia Paris
Garnitur, koszula, krawat - Robert Dziekoński Mistrz Krawiectwa
Biżuteria - Jubiler Sezam


Produkcja, pomysł i realizacja: Zespół abcslubu.pl

Fotografie: Agnieszka Cudak / www.AgaCudak.com
Suknie: Pronuptia Paris / www.pronuptia.com.pl
Garnitur, koszula, krawat: Robert Dziekoński Mistrz Krawiectwa / www.dziekonski.pl
Biżuteria: Jubiler Sezam / www.jubilersezam.pl
Fryzura: Dorota Walendzewicz, Pracownia Artre / www.facebook.com/PracowniaFryzjerskaArtre
Makijaż: Magdalena Moniczewska, Camouflage / www.magdamoniczewska.blogspot.com
Modelka: Anna Sokołowska
Model: Karol Jasiński
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj