Ślub za granicą

Większość z nas wpatrzona w romantyczne śluby na plażach w produkcjach hollywoodzkich marzyła o takim właśnie charakterze swojego ślubu…

Na przestrzeni lat i większej świadomości jakości w realizacji swoich ślubów marzenia o ślubach na plaży są na wyciągnięcie ręki. I choć nasz rodzimy Bałtyk z zachwycający plażami mógłby też wchodzić w grę, z przyczyn urzędowych, jak i zmienności pogodowej, większość z nas nie decyduje się na plener w Polsce. Może i szkoda, ale każdy w tym wyjątkowym dniu boi się niespodzianek.

ślub za granicą, obrączki, para młoda

Czym należy się kierować?


Z pewnością miejscem. Najczęściej wybieranym kierunkiem jest Grecja i jej wspaniałe wyspy. Nie ma wątpliwości, że w przygotowaniu ślubu na plaży za granicą należy zdać się na doświadczone wedding plannerki. Wszelkie formalności, znalezienie miejsca, hotele i przygotowanie ceremoni zostaje wtedy scedowane na nie, a przyszli małżonkowie spokojnie mogą się cieszyć na nadchodzące chwile.

Marząc o typowym ślubie na plaży możemy wtedy liczyż na prywatną hotelową plażę i stworzony specjalnie dla nas plan zaślubin. Często są to też pięknie położone, widokowe kapliczki czy miejsca z widokami na morze. Kiedy liczba gości nie jest duża, a w przypadku ślubów za granicą wesela zwykle nie są wielkie, możemy poprosić o ustawienie krzeseł tak, jak chcemy. Tamtejsza florystka przygotuje dekoracje miejsca i stołów z egzotycznych kwiatów wg życzeń i oczekiwań.

Jakie kolory kwiatów są najczęściej wybierane?


Większość Pań wybiera bukiety i dekoracje w kolorach białych lub ecru, współgrające z piaskiem, plażą, wodą i kolorami otoczenia. Niektóre, idąc za trendami ślubnymi, decydują się na mocne kolory – niebieski, amarant, fiolet lub pomarańcz.

ślub za granicą, ślub w plenerze
Sukienka ślubna zwykle bywa zwiewna i delikatna. Ale ile kobiet, tyle opcji wyborów sukienki. Buty – tu możemy sobie poszaleć, mogą to być piękne sandałki w każdym kolorze założone na gołe stopy. Makijaże i fryzury – zwykle na miejscu czeka już fryzjer i makijażysta gotowy do przygotowania Panien Młodych do ślubu, więc zupełnie nie należy się martwić. Większość firm organizujących śluby za granicą w pakiecie usług ma również opcję wizażysty.

Czym się różnią śluby za granicą od tych w Polsce?


Jeśli wybieramy ciepłe wyspy, ciepłe kraje, możemy być pewni pogody i słońca. Możemy być pewni wspaniałych widoków i pejzaży. Możemy na spokojnie cieszyć się wspólnym czasem, bo to nie my odpowiadamy za całość organizacji. Możemy też cieszyć się ślubem tylko we dwoje albo z najbliższą rodziną. Odpada nam więc ten cały zgiełk i splendor. Nie każdy to lubi.

ślub za granicą, ceremonia w plenerze, para młodaślub za granicą, ile kosztuje ślub za granicą
Co należy sprawdzić wybierając biuro organizujące śluby za granicą?


Czy wybrane biuro, zgodnie z prawem o usługach turystycznych, jest organizatorem turystyki posiadającym wszelkie zezwolenia na organizowanie imprez turystycznych w kraju i na świecie na wszytskie możliwe strefy (Rejestr OTiPT Marszałaka Województwa Małopolskiego Z/30/2010). Poczytajcie o opiniach i rekomendacjach, a unikniecie niepotrzebnych problemów z dokumentami. Sprawdzony organizator to podstawa.

ślub za granicą, para młodaślub za granicą, para młoda, sesja zdjęciowa
To jaki ślub wybierze każda z Was, to kwestia oczekiwań i potrzeb. Śluby za granicą to bardzo dobre rozwiązanie i połączenie ślubu z podróżą poślubną... jako oferta dwa w jednym.

Tekst: abcslubu.pl
Organizacja ślubów za granicą: 5 Events
Autor zdjęć: www.barteczko.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj