Jak fryzura i makijaż zmieniają kobietę.

Każda z nas siedząc na fotelu u fryzjera zadaje sobie pytanie „czy propozycja strzyżenia i koloryzacji będzie odpowiednia dla mnie”?

Strzyżenie powinno podkreślać urodę i maskować wszystkie mankamenty. Kolor włosów powinien być zgodny z naturą. Może być bardziej wyrazisty, głęboki a zarazem naturalny.


Piękne naturalne odcienie uzyskamy koloryzacją bez amoniaku INOA, którą możecie wykonać w salonach Colette w Krakowie. Dobry fryzjer potrafi zaproponować nam taką fryzurę w której będziemy wyglądać młodziej, bardziej elegancko a zarazem modnie. Dobór koloru jest niezmiernie ważny, musi współgrać z naszą cerą, urodą a także charakterem i stylem.

Odważnym Paniom proponujemy inne kolory niż klientkom które stawiają na młodzieńczy, delikatny look.


Z makijażem jest bardzo podobnie ...

Siedząc na fotelu przed ważną okazją chciałybyśmy cały czas podglądać efekty pracy kosmetyczki. Jesteśmy niecierpliwe i zastanawiamy się czy makijaż wykonany przez nią będzie ładny, czy będzie do nas pasował i w końcu czy dobrze będę się w nim czuć.

fot: Izabela Sekuła, jakMotyle.pl


A jaki makijaż? Podczas konsultacji chcemy dowiedzieć się jak najwięcej. Jakie kolory używać do podkreślenia oczu, jaki puder nakładać na twarz, czy stosować bronzer i jak go aplikować?
Pamiętajmy o tym, że odpowiednio dobrany makijaż, tak jak strój zdobi każdą kobietę i dodaje jej pewności. Makijaż ma za zadanie nie tylko podkreślić urodę i upiększyć, ale powinien skorygować niedoskonałości.

fot: Zebra Design
fot: Izabela Sekuła, jakMotye.pl
fot: Sebastian Staniszewski


Stylizacje ślubne mogą każdą osobę zmienić nie do poznania. Fryzura, makijaż, suknia, biżuteria oraz kwiaty. Wszystko to dobrane odpowiednio tworzy niebanalną, wyrafinowaną i gustowną stylizację.

fot: Sebastian Staniszewski
fot: Marcin Romański


Niestety bardzo łatwo zaburzyć całą wizję urzekającego wyglądu, dlatego tak ważna jest odpowiednia pomoc wykwalifikowanych osób, które osiągną zamierzony cel.

fot: Zebra Design
fot: Marcin Romański
fot: Sebastian Staniszewski
fot: Izabela Sekula, jakMotyle.pl


Tekst: Salon Colette, Kraków / www.saloncolette.pl

colette
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj