Błyszcząca stylizacja na Sylwestra i karnawał

W sezonie świąteczno-karnawałowym należy pamiętać, że pojawienie się odrobiny blasku w naszej stylizacji jest jak najbardziej wskazane.

To czas, w którym lubimy błyszczeć i czuć się bardziej zauważone. Dlatego też często sięgamy po intensywne odcienie, takie jak czerwień lub bordo. Dowolność stylizacji daje nam wybór pomiędzy tym, co lubimy najbardziej, czyli możemy błyszczeć albo pójść w kierunku matu.


Ja zaproponowałam intensywną czerwień zarówno na ustach, jak i na paznokciach. Makijaż oczu również mocny, czyli kusząca czarna kreska i obowiązkowe sztuczne rzęsy. Jeśli lubimy jednak subtelną kolorystykę, możemy zastosować delikatny odcień białej perły.

Nie bójmy się zaszaleć i na tę okazję wypróbować właśnie odważną czerwień na ustach. Odcieni czerwieni jest wiele, tak więc każda z nas z pewnością znajdzie ten odpowiedni dla siebie.

Doskonałym dodatkiem do takiego makijażu jest mała, również błyszcząca kopertówka oraz biżuteria. Włosy upinamy w sylwestrowy kok formą przypominający kształt kokardy.

Jeszcze tylko lampka szampana w dłoni i już możemy zaczynać imprezę...i z błyskiem w oku wkraczać w Nowy Rok 2013.

Ekspert portalu abcslubu.pl - Beata Augustyniak
Makijaż, stylizacja fryzur: Beata Augustyniak

www.bastudio.pl

Fot: Joanna Czaczkowska / www.blokdesign.pl/fotografia
Stylizacja: Monika Jurczyk / www.personalstylist.pl
Suknia - projekt Anna Pochopień / www.annapochopien.com
Modelka: Ewa Galon

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj