Ślub na Wyspie Żółwia - ślub za granicą

Szukasz oryginalnego pomysłu na ślub? Kochasz morze, piaszczystą plażę, egzotyczną przyrodę? Cenisz sobie spokój i prywatność? Wyspa Żółwia jest tym czego szukasz!

Położona na greckiej wyspie Zakinthos, mała wyspa Marathonisi, zamieszkała jest tylko i wyłącznie przez żółwie gatunku caretta-caretta. To prawdziwy skarb nieskalany ręką człowieka.  Piaszczysta plaża, błogi spokój, turkusowe morze – to wymarzona sceneria ślubu na plaży. Ślub na Wyspie Żółwia jest zdecydowanie pomysłem na oryginalny ślub. Nie tylko ze względu na "mieszkańców" wyspy – żółwie, ale sposób, w jaki odbywa się ceremonia zaślubin. Na Wyspę można dostać się tylko i wyłącznie drogą morską. Podróż łodzią to gwarancja niezapomnianych przeżyć oraz unikalnych zdjęć.

ślub w grecji na wyspie źółwi, ślub na plażyślub w grecji na wyspie źółwi, ślub na plażyślub w grecji na wyspie źółwi, ślub na plaży


Po przypłynięciu do brzegu, czeka na Parę Młodą ekscytująca niespodzianka – brodzenie w morzu! Niestety drogę z łodzi na brzeg należy pokonać samemu, tak więc należy się przygotować na zamoczenie sukni i spodni. Ale czy warto marwtić się takimi detalami, kiedy można rozkoszować się ciepłą wodą morską i piaskiem pod stopami? Taki ślub z pewnością nie zdarza się na co dzień, a chwile uchwycone przez fotografa podczas wysiadania z łodzi będą Was bawić przez długie lata.

ślub w grecji na wyspie źółwi, ślub na plaży

Ślub na Wyspie Żółwia to przede wszystkim rozwiązanie dla Par, które chcą odejść od utartych standardów związanych ze ślubem. To pomysł dla osób szukających prostoty, naturalnego piękna i poczucia swobody. Wybierając Wyspę Żółwia na miejsce ceremonii stawia się na prosty i zwiewny strój. Tak więc obcasy zamieniamy na klapki lub decydujemy się na ceremonię na bosaka. Krawaty, marynarki, krępujące ruchy garnitury zamieniamy na luźną koszulę, spodnie lub spodenki. To wszystko sprawi, że poczujecie się na luzie i zapomnicie o stresie. Miękki, ciepły piasek pod stopami, morskie fale lekko rozbijające się o brzeg, zachodzące słońce, morska bryza, zielone drzewa, z dala od zgiełku i problemów dnia codziennego – w tak zapierającej dech w piersiach scenerii możemy zorganizować dla Was niepowtarzalny i romantyczny ślub. Najpiękniejsze chwile z tego wyjątkowego dnia zostaną uchwycone na fotografiach, które będą cenną pamiątką Waszego wspólnego życia.

Tekst i zdjęcia: Sylwia Markiewicz, Turquoise Inspiration Events
www.turquoiseinspiration.com

ślub w grecji na wyspie źółwi, ślub na plażyślub w grecji na wyspie źółwi, ślub na plażyślub w grecji na wyspie źółwi, ślub na plażyślub w grecji na wyspie źółwi, ślub na plażyślub w grecji na wyspie źółwi, ślub na plaży

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Skomentuj