Pierwszy polski ślub na Kefalonii - rzeczywista realizacja

Któż z nas nie marzy o wyjątkowym i niepowtarzalnym ślubie? Jest tak wiele miejsc, gdzie można zorganizować bajkowy ślub - jedynym problemem jest wybór tego jedynego, które spełni nasze oczekiwania.

Agata i Damian postawili na oryginalność i na miejsce swojego ślubu wybrali malowniczą grecką wyspę Kefalonię. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę nie tylko ze względu na fakt, iż Kefalonia jest jedną z nielicznych wysp greckich nie dotkniętą masową turystyką, ale również ze względu na to, iż był to do tej pory pierwszy ślub Polaków!

ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia

Na Kefalonii można zorganizować dla Was ślub cywilny lub symboliczny w wielu przepięknych i niesamowitych miejscach

Agata i Damian, 23 maja 2016 roku wypowiedzieli sakramentalne „TAK” w uroczym kościółku katolickim w obecności najbliższych. Kościół udekorowany był w gałązki oliwne, które nawiązywały do bukietu Pani Młodej i były tematem przewodnim ślubu.
Niezwykle osobistego charakteru nadała muzyka organowa specjalnie wybrana na tą okazję przez Państwa Młodych.

Po uroczystym ogłoszeniu Nowożeńców Mężem i Żoną, Państwo Młodzi wraz z gośćmi udali się do tradycyjnej greckiej tawerny na uroczystą kolację. Tort, jak i stoliki, udekorowane były gałązkami oliwnymi.
Cudowne chwile i niesamowite widoki uchwycił Namysław Tomaka. Oto krótka fotorelacja.

ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia ślub za granicą Kefalonia

Tekst i organizacja ślubu na Kefalonii: Sylwia Markiewicz, Turquoise Inspiration Events
www.turquoiseinspiration.com

www.slubnazakynthos.pl

www.slubwgrecji.eu

Zdjęcia - NamysławTomaka, Namek Photo Factory

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1 komentarz

Skomentuj