Ślub za granicą w październiku i listopadzie

Życie pisze nam swoje scenariusze. Tego właśnie obecnie doświadczamy na własnej skórze. Ale pamiętajcie, że nie ma tego złego, co by nie wyszło na dobre. I w każdej, nawet w beznadziejnej sytuacji, można znaleźć wyjście.


Podpowiemy Wam, gdzie możecie zrealizować swoje marzenia o ślubie za granicą i pobrać się nawet późną jesienią. Nie każdy lubi upały, dlatego też ślub w październiku i listopadzie jest idealny dla par, które zapraszają na swój ślub osoby starsze i dzieci.
Kreta, Malta, Cypr i Sycylia. Te cztery kierunki cieszą się dobrą pogodą praktycznie do grudnia. Dlatego też warto je rozważyć planując ślub za granicą jeszcze w tym roku.

Ślub za granicą - Kreta

Kreta – to jedyna obok Rodos wyspa grecka, na której słoneczna pogoda i wysokie temperatury utrzymują się nawet do połowy listopada. W październiku bez obawy możemy zorganizować dla Was ślub na plaży.
W listopadzie może się zdarzyć więcej opadów i temperatura może lekko spaść poniżej 20 stopni, dlatego też proponujemy ślub w ogrodzie, na farmie lub w restauracji przy morzu. Opcji jest wiele.

slub za granica w pazdzierniku i listopadzie, slub za granicą na Krecie
Ślub za granicą - Malta

Malta – klimat Malty uważany jest za jeden z najprzyjemniejszych do życia w całej Europie. 300 dni słonecznych w roku, zimą temperatura nie spada poniżej 10 stopni. Dzięki temu na Malcie bez problemu możemy zorganizować ślub w plenerze do końca listopada. Możecie liczyć na słońce, przyjemną, ciepłą aurę.

slub za granica w pazdzierniku i listopadzie, slub za granicą na Malcie

Ślub za granicą - Cypr

Cypr – dzięki swemu położeniu w strefie klimatu subtropikalnego i półpustynnego, na Cyprze słoneczna i ciepła pogoda panuje praktycznie przez cały rok. W październiku i listopadzie temperatura powietrza waha się od 25-20°C.
Oczywiście może zdarzyć się przelotny opad, ale zdarza się to bardzo sporadycznie.

Slub za granica, Ślub na Cyprze

Ślub za granicą - Sycylia

Sycylia – listopad na Sycylii jest bardzo przyjemny. Temperatura powietrza nie spada poniżej 20°C. Bez problemu zorganizujemy dla Was późną jesienią na Sycylii nie tylko ślub cywilny w plenerze, ale również kościelny w jednym z zabytkowych kościołów.
Najważniejsze to nie rezygnować z marzeń! Pamiętajcie, że marzenia się spełniają!
 
organizacja slubu za granica, slub na sycylii, slub za granica
 
Sylwia Markiewicz, Turquoise Inspiration Events,
www.turquoiseinspiration.com
www.slubwgrecji.eu
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj